Firma VITAFON PL, oficjalny przedstawiciel producenta sprzętu medycznego firmy VITAFON Ltd. w Polsce, zaprasza do współpracy kliniki i gabinety rehabilitacji, lekarzy-fizjoterapeutów i lekarzy innych specjalizacji, zainteresowanych badaniami naukowymi i nowymi, współczesnymi metodami leczenia.

Oferujemy:

  • możliwość bezpłatnego testowania urządzeń serii Vitafon przez 30 dni;
  • dalszą wzajemnie korzystną współpracę w zakresie popularyzacji wibroakustycznej metody leczenia i profilaktyki chorób;
  • wsparcie, konieczne do przeprowadzenia prac naukowych, przygotowania publikacji naukowych w prasie branżowej, referatów na konferencjach tematycznych, dotyczących zastosowania wibroakustycznych metod leczenia.

Zainteresowanych proszę o kontakt:  [email protected]

W ciągu 15 lat przeprowadzono 30 badań naukowych z zakresu traumatologii, ortopedii, pediatrii chirurgii, urologii i stomatologii. Tematyka poruszona została w wielu pracach doktoranckich, opracowano szereg stosowanych po dziś dzień metod leczenia, dotyczących różnych chorób i ogólnej poprawy pracy układu immunologicznego. Zwłaszcza podczas badania, przeprowadzonego w katedrze chorób zakaźnych Wojskowej Akademii Medycznej (Sankt Petersburg), udowodniono, że kompensacja deficytów mikrowibracji w obszarze nerek, wątroby i kręgosłupa pozwala u osób, które często chorują, ograniczyć trzykrotnie liczbę zachorowań na grypę i ostre infekcje górnych dróg oddechowych.

Przeprowadzone zostały pierwsze badania medyczne w Polsce, które potwierdziły wysoką efektywność terapii wibroakustycznej w leczeniu wielu chorób. Kontynuowane są badania w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i innych placówkach medycznych.

Otrzymano pozytywne opinie na temat zastosowania terapii wibroakustycznej Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, reprezentowanego przez prezesa Marka Kiljańskiego, sekretarza generalnego Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, dr.n.med. Witolda Furgała, kierownika kliniki reumoortopedii Instytutu Reumatologii im. Eleonory Reicher, prof. dr. hab. med. Pawła Małdyka i innych specjalistów.